fbpx

Gayatri Ji ile Aerial Yoga Uzmanlaşma Programı sınırlı kontenjan ile 10 – 11 Nisan 2021’de 11:00 – 19:00 saatleri arasında Nuve Yoga’da. Dileyenler programa online olarak katılabilirler. Erken ödeme indirimimizden faydalanarak kayıt oluşturmak için son gün 22 Mart!

Aerial yoga, mat üzerinde gerçekleştirilmesi zor ya da imkansız olan pek çok hareketin bir hamak yardımıyla yerçekiminin sınırlamalarından kurtularak uygulanmasına dayanan eğlenceli ve fiziksel yönden geliştirici bir yoga uygulamasıdır. Gayatri Ji ile Aerial Yoga Uzmanlık Eğitimi, geleneksel Yoga arka planından güç alarak ve çeşitli Hatha Yoga geleneklerini harmanlayarak kendine has, çok katmanlı ve ilham verici bir aerial yoga yaklaşımı sunar.

Program İçeriği

Program kapsamında katılımcılar;

  • Hafif Seviye Aerial Yoga Seansı
  • Orta Seviye Aerial Yoga Seansı
  • Restoratif Aerial Yoga Seansı
aerial-yoga-uzmanlasma-nisan-2021

oluşturabilmek için gerekli formasyonu edineceklerdir. Uygun akışlar örneklerle gösterilecek ve bütünlüklü bir aerial yoga uygulaması için dikkate alınması gereken noktalar açıklanacaktır.

Kimler Katılabilir?

Uzmanlaşma programı, eğitmen olmayı planlamayan fakat hafta sonu boyunca sağlam bir egzersiz yapma fırsatını kaçırmak istemeyenler için de uygundur.

Aerial Yoga uzmanlaşma programına katılmak için yoga eğitmeni olmanız gerekmediği gibi düzenli olarak yoga yapmanız da beklenmiyor. Yine de program öncesinde en az iki kere aerial yoga seanslarına katılmış olmanız tavsiye edilmektedir.

Buluşma Tarihleri

Tarih: 10- 11 Nisan 2021

Saat: 11:00 – 19:00 arası

Yer: Nuve Yoga

Program Ücreti

Katılım ücreti: 1400 ₺

22 Mart’a kadar erken ödeme: 1200 ₺

Notlar
  • Programın tamamında Aerial Yoga hocalarımızdan @burcu_coskun tarafından Türkçe çeviri gerçekleştirilecektir.
  • Tüm katılımcılarımıza eğitime özel olarak hazırladığımız Aerial Yoga kitapçığı verilecektir.
  • Katılımcılarımız stüdyomuz açıldığında stüdyoda staj imkanı bulacaklardır.
  • Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: 0541 745 01 01