fbpx

Nuve Yoga’ya Dair

Kadıköy Bahariye’de yer alan stüdyomuzda dengeli bir içerik sunma amacıyla tasarlanan programımız doğrultusunda farklı disiplinlerden gelen uzmanlarımız ile her gün yoga seansları düzenlenmektedir. Düzenli yoga seanslarının yanı sıra her biri kendi alanlarında deneyim sahibi isimlerin düzenlediği bazıları tek seferlik bazıları periyodik pek çok atölye çalışması da gerçekleştirilmektedir.

Arayış

Arayış

Nuve Yoga farklılığı, yeniliği ve çeşitliliği sevgi ve karşılıklı saygı çerçevesinde harmanlayarak yogayı ve onunla ilişkili çeşitli disiplinleri araştırma ve uygulama amacıyla hayata geçirilmiş bir arayış projesidir.

Yaklaşım

Yaklaşım

Programımız ve atölyelerimiz bir bütün olarak insana, yaşama, yogaya ve tüm bunların birbiriyle ilişkisine yönelik arayışımızı olabildiğince zenginleştirmek ve soruları çoğaltmak amacıyla şekillendirilmektedir.

Çağrı

Çağrı

Nuve Yoga olarak, kendi kişisel yolculuklarını sürdürürken bedensel, zihinsel ve ruhsal bir yolculuğun da parçası olmak isteyen tüm yol arkadaşlarımızı bu arayışta buluşmaya davet ediyoruz.