fbpx
  • Online derslere nasıl katılabilirim?

Canlı olarak yapılan online derslerimize katılmak için, öncelikle katılmak istediğiniz derslere veya katılım göstereceğiniz haftaya ait paketi, Online Stüdyo Paketleri sayfamızdan kredi kartı veya banka kartı ödemesiyle veya

Nuve Film Yapım Ltd. Şti.
Akbank Bahariye Şubesi
TR82 0004 6001 4188 8000 1656 32

IBAN numaralı hesabımıza havale yoluyla satın almanız gerekir.

Satın alma işlemini onayladığınızda, aldığınız derslerin Zoom linkleri, Meeting ID ve Şifreleri işleminiz onaylandığında sizlerle paylaşılacaktır. Aynı zamanda bu derslerin bilgileri ve linkleri mail adresinize iletilecektir.

İşlemlerinizi havale yoluyla yapmak istediğinizde, havale işleminizi gösteren bir dekont ya da ekran görüntüsüyle info@nuveyoga.com e-posta adresimize satın almak istediğiniz dersleri belirten bir mail atmanız yeterli olacaktır. En kısa sürede ilgili derslerin Zoom linkleri, Meeting ID ve Şifrelerini içeren bir maille size dönüş yapacağız.

Haftalık sınırsız paket, satın alındığı günden itibaren 7 gün geçerlidir. Örneğin çarşamba günü alınan paket, ertesi haftanın çarşamba gününe kadar geçerli olacaktır.

Aylık sınırsız paket, satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir.

  • Zoom uygulaması nedir?

Zoom online olarak canlı dersler, görüşmeler, toplantılar, eğitimler yapabildiğimiz bir platform. Dilerseniz mobil cihazlarınızdan ya da bilgisayarınızdan Zoom platformuna erişebilirsiniz.

  • Zoom ID / Meeting ID nedir?

Her dersimiz için planladığımız eğitimlere Zoom uygulaması tarafından atanan özgün kimlik numarasıdır. Satın aldığınız dersin Zoom linkine tıklayarak doğrudan eğitime katılabileceğiniz gibi, / (slash) işaretinden sonra gelen sayılarla belirlenen Meeting ID numarasını Zoom uygulamasında yer alan “Join” (Katıl) seçeneği sırasında elle girerek de eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Zoom uygulamasının nasıl kullanıldığını öğrenmek için hazırladığımız kullanım kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

  • Dersler için kayıt gerekli mi?

Online canlı derslerimize katılmak için dilediğiniz ders veya paketi aldığınızda sizden ad soyad, e-posta adresiniz, yaşadığınız şehir ve isteğe bağlı olarak verebileceğiniz bir telefon numarası isteyeceğiz. Bu bilgiler size ihtiyaç halinde daha hızlı ulaşmamızı sağlayacaktır. Bunun dışında ders başlamadan 10 dakika önce Zoom üzerinden oturum açmanızı ve size iletilen link veya ID üzerinden derse katılmanızı tavsiye ederiz.

  • Katılmak istediğim derse giriş yapmak istediğimde şifre isteniyor, ne yapmalıyım?

Katılmak istediğiniz derslerin şifrelerini satın alma işlemi sonrasında işlem sayfasında veya satın alma işlemi sırasında verdiğiniz e-posta adresinizde bulabilirsiniz.

  • İstediğim paketi satın aldım, Meeting ID ve şifremi girdim, eğitime katıldım ancak “Bekleme Odası” adlı bir yerdeyim.

Bekleme Odası, derse katılan üyelerimizi kısa bir süre beklettiğimiz ve eğitmenimiz hazır olduğunda bekleyenleri derse aldığımız bir alan. Bu sırada size de son kontrol ve hazırlıklarınızı yapmak için fırsat sağlamış oluyoruz.

  • Nuve Yoga’nın aktif üyesiyim, online derslere katılabilir miyim?

İçinde bulunduğumuz dönemde stüdyomuzun belirsiz bir süreyle kapanması nedeniyle üyelerimizi önceleyerek mevcut paketleri stüdyo faaliyete geçene dek dondurduk. Ancak, aktif üyelerimiz dilerlerse, üyelik paketlerine dair haklarını online haftalık paketlerimize katılım için kullanabilir. Katılım göstermek istediğiniz hafta, üyeliğinizin kalan süresinden düşülecektir. Üyeliğini online derslere katılımda kullanmak üzere değiştirmek isteyen üyelerimiz info@nuveyoga.com e-posta adresimize ‘’Online” başlıklı bir e-posta atabilirler. Kendilerine en hızlı şekilde geri dönüş sağlanacaktır.

  • Derslerin kaydını yayınlayacak mısınız?

Derslerimiz canlı yayın olarak yapılıyor. Derslerimize yalnızca belirlenen saatler içerisinde katılabilirsiniz. Ancak özenle hazırladığımız eğitim videolarımızı YouTube kanalımızda bulabilirsiniz. Yeni eklenen derslerden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın.