fbpx

Gayatri Ji ile yeni sezonda güncellenmiş ve yoğunlaştırılmış içeriğiyle sizleri 30 saatlik Aerial Yoga Uzmanlaşma Programımızla tanıştırmaktan heyecan duyuyoruz.

Aerial Yoga Uzmanlaşma Programı  27 – 28 – 29 Ekim – Kasım 2023 tarihlerinde Nuve Yoga’da! Programı tamamlayanlar tüm dünyada geçerli YACEP belgesi alacaklardır. Bütün program boyunca eğitmenlerimizden Elif Uçmak tarafından çeviri yapılacaktır.

Dileyenler programa online olarak katılabilirler. Erken ödeme indirimimizden faydalanarak kayıt oluşturmak için son gün 5 Ekim!

Sizleri sadece Aerial Yoganın büyüleyici sanatıyla tanıştırmakla kalmayan, aynı zamanda sertifikalı bir eğitmen olmak için bilgi, beceri ve güvenle donatan bir eğitim programı hazırladık. Aerial yoganın heyecan verici dünyasına dalarken keşif, büyüme ve kendini keşfetme yolculuğunda sizlere güvenle rehberlik etmek için buradayız.

Aerial Yoga Nedir?

Aerial yoga, geleneksel yoga duruşlarını modern aerial yoga teknikleriyle birleştiren benzersiz bir egzersizdir. Uygulayıcılar, pratikler boyunca yoga uygulamalarını geliştirmelerine yardımcı olan tavana asılı hamaklar kullanırlar. Beden, zihin ve ruh için artan esneklik, gelişmiş core gücü, stres azaltma ve yüksek konsantrasyon dahil olmak üzere çok sayıda fayda sunar.

Aerial Yoga Uzmanlaşma Programı, sertifikalı bir eğitmen olmak için gerekli uzmanlığı elde ederken aerial yoganın güçlendirici dünyasını keşfetmek için eşsiz bir fırsat sunar. Yeni zirvelere yükselip, pratiğinizi genişletirken, potansiyelinizi kucaklamak ve aerial yoganın keyfini paylaşmak için bu dönüştürücü yolculukta bize katılın.

Program İçeriği

İşte eğitimimizin bazı temel bileşenleri:

a) Temel Teknikler:

Doğru hizalama, pozlar arasında geçiş yapma ve hamağın mekaniğini anlama dahil olmak üzere aerial yoganın temel tekniklerinde ustalaşın. Pratiğinizde güvenle ilerlemeniz için bir platform görevi görecek güçlü bir temel oluşturun.

b) Yaratıcı Sekanslama ve Ders Planlama:

Büyüleyici ve iyi yapılandırılmış hava yogası dizilerinin nasıl oluşturulacağını öğrenin. Çeşitli deneyim seviyelerine nasıl hitap edeceğiniz ve farklı vücut tiplerine ve yeteneklerine nasıl uyum sağlayacağınız konusunda içgörüler kazanın. Öğrencilerinizin ilham almasını ve tatmin olmasını sağlayan etkili ve ilgi çekici aerial yoga dersleri planlama becerilerini geliştirin.

c) Güvenlik Protokolleri:

Güvenlik bizim en önemli önceliğimizdir. Güvenlik protokolleri hakkında kapsamlı bir anlayış kazanarak kendiniz ve gelecekteki öğrencileriniz için güvenli ve emniyetli bir ders ortamı sağlayın. Potansiyel tehlikeleri nasıl tespit edeceğinizi ve önleyeceğinizi öğrenin, tüm aerial yoga praktiklerinin özenle yürütülmesini sağlayın.

ç) Eğitmenlik Uygulaması:

Eğitmenlik pratikleri aracılığıyla bilgilerinizi uygulamaya koyun. Deneyimli bir eğitmenden geri bildirimler ve rehberlik almak, öğretim becerilerinizi geliştirmenize ve mükemmelleştirmenize olanak sağlayacaktır. Sınıfınızı zarafet, açıklık ve tutkuyla yönetmek için güven oluşturun.

d) Teori ve Anatomi:

Yoga’nın tarihi ve felsefesi hakkında bilgi sahibi olmanın yanı sıra iyi bir aerial yoga uygulamasının temelini oluşturan anatomik ilkeleri anlayın. Aerial yoga ile ilgili faydaları ve güvenlik önlemlerini keşfedin, öğrencilerinize etkili bir şekilde rehberlik etmek için iyi bir donanıma sahip olun.

IMG_6553

Aerial Yoga Eğitiminin Faydaları: 

a) Uluslararası Tanınan Sertifikasyon:

Aerial yoga eğitimimizi başarıyla tamamladıktan sonra, dünyanın herhangi bir yerinde aerial yogası dersleri ve atölyeleri öğretmenizi sağlayan uluslararası kabul görmüş bir sertifika alacaksınız.

b) Sürekli Destek ve Mentorluk:

Eğitiminiz boyunca ve sonrasında sizi desteklemeye kararlıyız. Eğitmenlerimiz, programı tamamladıktan sonra bile size her adımda rehberlik etmek, mentorluk sunmak ve sorularınızı yanıtlamak için yanınızda olacak.

c) Ağ Oluşturma Fırsatları:

Aerial yogaya olan tutkunuzu paylaşan benzer düşünen bireylerden oluşan bir topluluğa katılın. Eğitim seanslarımız, uygulayıcı ve eğitmen arkadaşlarınızla bağ kurmak, işbirliği yapmak ve yaşam boyu sürecek bağlantılar kurmak için değerli bir platform sağlar.

Sertifika

Eğitim öncesinde herhangi bir 200 Saat Temel Yoga Uzmanlaşma Programı tamamlamış ve program koşullarını yerine getirmiş olan öğrenciler, eğitim sonunda 30 saatlik YACEP belgesi alacaklardır.

200 Saat Temel Yoga Uzmanlaşma Programı tamamlamamış öğrenciler katılım belgesi alacaklardır. İlerleyen zamanlarda eğitimi almaları durumunda geriye dönük YACEP belgelerini talep edebilirler.
Buluşma Tarihleri

27 Ekim 2023

Saat: 17:30 – 19-30

28 – 29 Ekim 2023
Saat: 11:00 – 20:00

5 Kasım 2023
Saat: 15:30 – 19:30

Kontenjan: 11 kişi

Program Ücreti
  • 5 Ekim’e kadar tek seferde yapılan ödemelerde 3990 TL+KDV
  • 5 Ekim sonrası tek seferde yapılan ödemelerde 5500 TL+KDV
  • 1500 TL ön ödeme yaparak kaydınızı oluşturabilir, kalan ödemenizi eğitim günü tamamlayabilirsiniz.
Notlar
  • Programın tamamında Aerial Yoga hocalarımızdan Elif Uçmak tarafından Türkçe çeviri gerçekleştirilecektir.
  • Tüm katılımcılarımıza eğitime özel olarak hazırladığımız Aerial Yoga kitapçığı verilecektir.
  • Program koşullarını yerine getiren öğrenciler Nuve Yoga’da 12 seans staj dersi verme imkanı yakalayacaklardır.
  • Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: 0541 745 01 01  info@nuveyoga.com