fbpx
Yükleniyor Etkinlikler

Hande Akmehmetoğlu ile 9 Haftalık Mindfulness Programı

20 Ocak @ 20:00 - 12 Mart @ 22:00

“Ateşin her bir noktası bütün öteki noktalarıyla İlişkilidir.” Oruç Aruoba

Hande Akmehmetoğlu 9 Hafta Mindfulness ve Meditasyon Programı  20 Ocak – 12 Mart tarihleri arasında Nuve Yoga Online Stüdyo’da!

Erken ödeme indiriminden faydalanarak kayıt olmak için son gün 20 Aralık! 

Bu program farklı ekollerin birbirine harmanlanmasından oluşturulmuş çok yönlü bir programdır. Breathing Mind ve Triaratna okulunun ışığında Zen bakış açısı ve Oxford Üniversitesi’nin MBCT modeli, NeuroSystemics Care’in somatik bilgilerle donanmış sinir sistemine farklı ve yenilikçi bakış açısı ve şefkat odaklı doğal yoga yönteminin insan zihnine ve bedenine yaklaşımı bu programın zengin içeriğini oluşturmaktadır.

İnsan çok katmanlı bir varlık. Varoluşumuza tek bir yönden yaklaşmak; varlığımızın iç içe geçen incelikli zekasına haksızlık etmek demek. 9 hafta Mindfulness ve Meditasyon Programı boyunca farklı kanallardan temas edeceğimiz pratikler yoluyla katılımcılara farkındalık ve şefkat odaklı bir alan açılacaktır. Bu program anında aydınlanmayı vaat etmese de hayattan keyif almak, daha tatmin edici ilişkiler yaşamak, duygusal denge bulmak ve farkındalıkla kendi özgünlüğünü gerçekleştirebilmek isteyen herkes için uygundur. Mindfulness Programları sadece Mindfulness değil, en taze bilgilerin ışığında sinir sistemini güçlendirme ve esnek dayanıklılığı arttırma, Polyvagal teori ve koşulsuz şefkat, denge ve neşe hislerinin çoğalmasını sağlayan yöntemleri içerir.

Buluşma Tarihleri: 20, 27 Ocak, 3, 10, 17, 24 Şubat, 3, 10 Mart + 12 Mart İnziva (Online İnziva)

Buluşma Saati: 20.00-22.00

Ücret: 1500 TL

20 Aralık’a kadar erken ödeme indirimiyle: 1200 TL 

*Mindfulness Uzmanlaşma Programı’na katılacak olanlar için %20 indirim yapılacaktır.

*Programa katılmak istiyor ve bu dönemde zorluk çekiyorsanız işsiz ve öğrencilere öncelik verilerek %50 burs hakkı tanınacaktır. Burs için bize bir ön başvuru yazısıyla talebinizi yollayabilirsiniz.

Kayıt ve bilgi: info@nuveyoga.com & 0541 7450101

Hande Akmehmetoğlu Hakkında

Meditasyon pratiğine başladıktan sonra Yoga’nın sadece dört duvar arasında yapılan bir uygulama değil, tüm hayatı kapsayan kalp ve akıl bilimi olduğunu farketti. Yoga ve meditasyon

yolunda daha çok zaman geçirdikçe, kalbininin pusulasını tamamen eğitmenlik yapmaya çevirdi.

Şu an 8 Hafta Mindfulness Programları açan, bireysel Mindfulness Koçluk seansları ve Mindfulness odaklı Yoga dersleri veren Hande, hem yoga pratiğinde hem de Mindfulness alanında farklı disiplinlerden beslenmeyi seviyor ve derslerini edebiyat, resim ve müzikle zenginleştiriyor. Kasım 2020 yılında Neurosystemics Care eğitimine katılarak yeni bir yolculuğa başlayan Hande, öğrendiklerini ve deneyimlediklerini Mindfulness programları ve bireysel seanslarında harmanlayarak, katılımcı ve danışanlarına varoluşun saf potansiyelini keşfedecekleri bir alan sunuyor.

 

Details

Start:
20 Ocak @ 20:00
End:
12 Mart @ 22:00

Venue

Nuve Yoga Online Stüdyo

Organizatör

Nuve Yoga
Phone:
+90 (541) 745 0101
Email:
info@nuveyoga.com